Mobilna wulkanizacja 24h w Warszawie

Problemy związane z użytkowaniem opon samochodowych  mogą pojawić się niespodziewanie – właśnie wtedy, gdy nie można rozwiązać ich samodzielnie, do akcji wkracza nasza mobilna wulkanizacja dla miasta Warszawa - 24h na dobę i w każdy dzień w tygodniu.

Zajmujemy się świadczeniem usług wulkanizacyjnych, przeprowadzamy sezonowe wymiany ogumienia, naprawy opon, prostujemy i malujemy felgi, także możemy przechować dla Państwa opony lub całe koła.

Oferujemy usługi mobilne dla tych klientów, którzy doceniają w szczególności wygodę i szybkość. Dysponujemy dużym zapleczem technicznym, w tym specjalnie przystosowanym do wulkanizacji samochodem oraz szerokim asortymentem opon nowych i używanych różnych producentów. Nasi pracownicy zadbają o to, aby usługa była przeprowadzona sprawnie i kompetentnie. Przygotowaliśmy ponadto specjalną ofertę dla firm. Gwarantujemy też konkurencyjne ceny!

Wystarczy do nas zadzwonić, a nasz samochód szybko przyjedzie na wskazane miejsce, aby mogli Państwo bezpiecznie kontynuować podróż. Zapraszamy!