O firmie

Nasza firma działa już od początku roku 2013 w branży wulkanizacja w Warszawie. Zapewniamy naszym klientom zawsze profesjonalne usługi wulkanizacyjne świadczone w zachęcających i konkurencyjnych cenach. Stawiamy również na terminowość i indywidualnie dobraną obsługę, by zapewnić Państwu całkowite zadowolenie!

Jesteśmy zawsze dostępni – nasza wulkanizacja w Warszawie to usługi 24h. Dlatego jeżeli pojawiają się usterki, konieczność wymiany opon, serwis, jesteśmy wtedy całkowicie do Państwa dyspozycji. Także nasza specjalność to mobilna wulkanizacja na terenie Warszawy 24h na dobę każdego dnia. Dojedziemy we wskazane miejsce i wykonamy kompleksowo usługę.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem. W naszej ofercie znajduje się duży wybór opon nowych i używanych. Także świadczymy usługi przechowywania opon oraz usługi serwisowe układów klimatyzacyjnych, wymiany i sprzedaży akumulatorów, posiadamy myjnię. Nasza firma znajduje się w warszawskiej Woli – vis a vis CH Wola Park i przy stacji benzynowej BP.

Wulkanizacja i wymiana opon – Warszawa, także 24h – zapraszamy serdecznie!